Koalice pro řeky

mlfacets.com

mlfacets.com

Doporučujeme


Tradiční jarní úklid řeky Sázavy- pořádá Posázaví o.p.s.

11. – 13. dubna 2014

Není Vám lhostejný stav řeky Sázavy a jejího okolí? Přidejte se k Pposázaví o.p.s. a pomozte uklidit její břehy při tradičním jarním úklidu, známém pod názvem Čistá řeka Sázava. Vítaná je jakákoliv pomoc, finanční a materiální, nebo můžete přímo přiložit ruku k dílu. Stačí se přihlásit na e-mail zemanova@posazavi.com nebo na telefon 723 881 081. Číslo účtu společnosti Posázaví o.p.s. pro zaslání příspěvku je 326666339/0800. Podrobnosti o celé akci jsou  na leader.posazavi.com v sekci Partnerské projekty.

Partnery projektu jsou Povodí Vltavy, státní podnik a společnost Bisport s.r.o., mediálním partnerem Rádio Blaník a Benešovský deník. Patronkou projektu je zpěvačka ANETA LANGEROVÁ, která se pravidelně zapojuje i do samotného úklidu.

Tisková zpráva ke stažení zde. Webové stránky projektu naleznete zde.

Již proběhlo:

Ekologicky orientovaná správa vodních toků aneb Samovolná renaturace – šance pro naše vodní toky i vysypanou státní kasu? – jednodenní seminář, pořádá Středočeský kraj a AOPK ČR

8. listopadu 2011 v Praze

Pozvánku a bližší informace najdete zde.


Revitalizace vodních toků v urbanizovaném prostoru – odborná konference v rámci projektu REURIS

13. dubna 2011 v Plzni

Pozvánka…………. Program konference REURIS

.

Mokřady a klimatická změna – konference ke 40. výročí Ramsarské úmluvy

2.-5. února 2010 v Blanskuwww.mokrady2011.cz

Konferenci pořádá Český ramsarský výbor, poradní orgán Ministerstva životního prostředí ve věcech ochrany mokřadů, a expertní skupina Českého ramsarského výboru.

Cílem konference je výměna pozitivních i negativních zkušeností získaných při ochraně, obnově a managementu různých typů mokřadních ekosystémů na území České a Slovenské republiky.

Komentáře na této stránce jsou zakázány.